دستگاه های میکسر

میکسر M250 تولید شده در فرانسوز یزد :
طراحی و ساخت پدل میکسر مخصوص بتن های عایق و نسوز پیشرفته در سال 98 و در اوج تحریم ها توسط مهندسین شرکت فرانسوز یزد انجام شد !
پس از موفقیت در تست های QC این شرکت، میکسر M250 با کیفیتی متمایز و قابل رقابت با نمونه های خارجی در سبد محصولات فرانسوز یزد قرار گرفت.

میکسرهای ساخت شرکت FILAMOS با تکنولوژی روز دنیا:
اصل عملکرد این میکسر‌ها بر پایه چرخش بازوهای مخلوط کننده با سرعت زیاد در یک مخزن ثابت است. عمل اختلاط به‌طور همزمان توسط چند بازو که قابل تنظیم بوده، انجام می‌شود تا از چسبیدن مخلوط به بدنه و کف مخزن، جلوگیری شود.
میکسر‌هایی که برای اختلاط مواد ساینده طراحی شده است، دارای یک‌لایه مقاوم به سایش در مخزن خود هستند. روش دیگر استفاده از مخزنی است که از مواد مقاوم به سایش ساخته شده است.

انواع میکسرهای این خانواده:
الف: دستگاه استاندارد چرخ‎دار
ب: دستگاه میکسر مخصوص کار فوق سنگین (نوع H)

مخلوط از میان درب غربال مانند، وارد میکسر می‌شود. درب ذکر شده دارای تیغه‌هایی برای پاره کردن پاکت مواد است. ساختار این درب به‌گونه‌ای است که از ریختن مواد به اطراف میکسر جلوگیری می‌کند. در صورت نیاز، میکسر را می‌توان با یک ورق فلزی برای ممانعت از سوراخ شدن و نازک شدن پوشش داد. مخلوط آماده شده از دریچه متحرک موجود در پایین مخزن، تخلیه می‌شود.

مخزن اختلاط دارای اتصال محکمی با پایه بوده که در مدل‌های M50-M250 مجهز به چرخ است. مدل M50-M180 مجهز به پایه‎هایی با ارتفاع متغیر است که امکان تخلیه مواد در ارتفاع مختلف را فراهم می‌کند.

برای اطمینان از حصول حداکثر ایمنی کارکنان، از قابلیت‌هایی مانند کلید قطع ولتاژ و یک کلید خاموش کردن موتور در هنگامی‌که درب میکسر باز بوده، استفاده شده است.

فهرست