مزیت های رقابتی شرکت فرانسوز یزد

 • تنوع تولید جرم‌ و قطعات:
  فرانسوز یزد به واسطۀ امکانات و دانش فنی، توان تولید انواع جرم‌های سنتی و پیشرفته را دارد. به دلیل کارایی بالای جرم‌های خاص و پیشرفته، شرکت تمرکز بالایی بر تولید این اجرام گذاشته است و توانایی‌های منحصربفردی برای تولید آنها دارد.
 • کیفیت بالای محصولات:
  کیفیت مواد نسوز و عایق‌ بسیار کلیدی است و نباید بر روی آن صرفه‌جویی انجام شود، زیرا عواقب بعدی آن بسیار بزرگتر خواهد بود. فرانسوز یزد به واسطه برخورداری از تجهیزات پیشرفته، سیستم‌های اتوماسیون، بکارگیری بهترین مواد اولیه از شرکای خارجی (آلومینا، بوکسیت، شاموت، آندالوزیت، …)، و مجهز بودن به واحد R&D فعال و متخصص، به مشتریان خود اطمینان می‌دهد که کیفیت محصولات فرانسوز با بالاترین دقت و حساسیت ایجاد شده است.
 • قیمت رقابتی:
  تمام تلاش ما در فرانسوز یزد این است که همواره نسبت کیفیت به قیمت را رعایت نماییم، و بهترین کیفیت محصولات نسوز را متناسب با شرایط مشتریان، و با قیمت مناسب عرضه نماییم.
 • خدمات پس از فروش:
  برخورداری از مواد با کیفیت برای برخورداری از خواص نسوز به تنهایی کافی نیست. فرانسوز یزد اهمیت اجرای نسوز را بخوبی می‌داند و در ارائه خدمات پس از فروش تجربه طولانی دارد، و مشتریان را در تمامی مراحل نصب و آموزش همراهی می‌نماید.
 • تحویل به‌موقع:
  فرانسوز یزد اهمیت زمان را برای مشتریان خود بخوبی می‌داند و این قابلیت را دارد که محصولات را در حداقل فاصلۀ زمانی به مشتریان تحویل نماید.
 • بسته‌بندی دقیق:
  کیفیت باید در کلیه مراحل تولید و تحویل نسوز رعایت گردد. فرانسوز یزد از تکنولوژی حساس و دقیقی برای بسته‌بندی محصولات خود استفاده می‌نماید.
 • اعتبار و اطمینان از خرید:
  فرانسوز یزد توانسته با عملکرد خود طی سالهای گذشته و کسب دستاوردهای علمی و اجرایی، جایگاه قابل قبولی نزد مشتریان هوشمند خود بدست آورد و همراهی طولانی‌مدت آنها را داشته باشد. شرکت همواره به مشتریان جدید خود تضمین و گارانتی برای محصولات و خدمات خود ارائه می‌نماید.
فهرست