سرمایه‌گذاری در R&D، نوآوری در محصولات ویژه و خاص

ما باور داریم مهندسی محصول و مدیریت شاخص‌های آن باید همیشه بر اساس بهترین و مدرن‌ترین روش‌های علمی مهندسی در سطح جهانی انجام شود. تحقیق و توسعه از ارکان کلیدی ما در فرانسوز یزد است، زیرا دقت در صنعت ما “صدم درصد” است و کوچکترین جزئیات برای حفظ خواص نسوز باید در نظر گرفته شود. تولید نسوزهای ویژه علاوه بر آزمایشگاه مجهز، نیازمند نیروی انسانی متخصص و نوآور است که به توسعه محصول و ارائه محصولات و تکنولوژی‌های جدید بپردازند و در علم نسوز در سطح جهانی پیشرو باشند.

ما در فرانسوز یزد به کمک اجرای برنامه استراتژی، جذب بیش از 30 نفر متخصص دارای مدارک فوق لیسانس و دکترا و آموزش متخصصین خارجی، توانسته‌ایم تحسین کارشناسان نسوز بین المللی را برانگیزیم و مقالات مختلفی در نشریات داخلی و بین‌المللی از جمله سمپوزیم‌های فولاد و دیرگداز داخلی، یونیتسر اتریش و آخن آلمان ارائه نماییم.

خدمات مهندسی فرانسوز یزد شامل مشاوره، تحقیق، پژوهش و طراحی لایه‌های نسوز مورد نیاز تجهیزات مختلف برای مشتریان می‌باشد. دانش فنی بالای فرانسوز یزد به ما این امکان را داده تا بتوانیم محصولات را مطابق با مشخصات مورد نیاز مشتری تولید نماییم و به بهترین شکل پاسخگوی نیازهای مشتریان باشیم.

فهرست